Skontaktuj się z nami

Telefon

Polska

+48 58 762 17 80

Formularz kontaktowy

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

> Kontakt
Expert Test Services

Usługi Expert Test Services – laboratoryjne testy elementów złącznych

Customized quality assurance with Expert Test Services

Niezwodne, niezależne i zgodne ze standardami zapewnianie jakości to podstawowy warunek utrzymania wysokiej jakości produktu. Przeprowadzane w naszych laboratoriach testy techniczne pomogą Ci sprawdzić jakość Twoich produktów i prototypów, dokonać analizy uszkodzeń oraz ograniczyć określone ryzyka.

Dzięki dostępowi do naszego certyfikowanego sprzętu do pomiarów i testowania, procedur testowych i rozległych kompetencji naszych laboratoriów badawczych, Twoje komponenty i produkty spełnią wszystkie wymogi techniczne i prawne. Nasze supernowoczesne laboratoria badawcze spełniają najwyższe standardy, jednocześnie zawsze będąc w awangardzie technologicznej.

Nasi eksperci opracują dla Ciebie profesjonalne raporty z testów stanowiące niezależne potwierdzenie jakości produktu. Uzyskasz w ten sposób solidną podstawę do podejmowania świadomych decyzji.

 

Akredytacje, certyfikaty i kwalifikacje: jak na tym skorzystasz 

Bossard to Twój zaufany ekspert w zakresie testowania. Jesteśmy w stanie dostroić nasz sprzęt testujący dokładnie do Twoich potrzeb oraz wspólnie z Tobą opracować zaawansowane metody testowania.

Zobacz, jakie korzyści oferują Ci laboratoria do testowania materiałów firmy Bossard:  

 

ribon_icon

Akredytowane laboratoria badawcze

Spośród laboratoriów badawczych na całym świecie, wybraliśmy te posiadające akredytację zgodną z ISO/IEC 17025, nadaną przez państwowe komisje akredytacyjne.

people2

Wieloletnie doświadczenie

Nasi wysoko kwalifikowani pracownicy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i rozległą wiedzą w zakresie wszystkich istotnych procedur testowania.  

paper_icon

Profesjonalne raporty z testów

Opracowane przez naszych specjalistów niezależne i rozstrzygające raporty z testów pomogą Ci usprawnić proces podejmowania decyzji. 

bubl_icon

Najnowocześniejsza infrastruktura testowa

Wyposażenie techniczne naszych laboratoriów spełnia najwyższe standardy, umożliwiając przeprowadzanie szeregu testów, od testów wibracyjnych i analizy widmowej po badanie twardości i badanie korozyjne. 

timer_icon

Błyskawiczna realizacja

Oferujemy krótkie terminy i zapewniamy elastyczność realizacji skomplikowanych i pilnych testów. Zyskujesz w ten sposób wyraźną przewagę nad konkurencją w zakresie rozwoju produktu.  

champion_icon

Najwyższe standardy jakości

Korzystając z naszych akredytowanych procedur testowania, uzyskujesz wsparcie w tworzeniu konkurencyjnych produktów najwyższej jakości.

 

 

Nasze usługi - od badań materiałów po analizę uszkodzeń 

Nasze funkcjonujące bez zarzutu, nowoczesne laboratoria badawcze zaprojektowano specjalnie do przeprowadzania testów mechanicznych elementów złącznych, w tym badań ich mechanicznych i fizycznych właściwości.  

Dzięki szerokiemu spektrum dostępnych opcji testowania, jesteśmy w stanie bez trudu zaspokoić potrzeby klientów oferujących rozległy asortyment produktów. Nieustannie poszerzamy zakres metod testowania o ustandaryzowane procedury. Cały trzymamy rękę na pulsie, co pozwala nam zaoferować Ci dostęp do najnowocześniejszych technologii.

Poniżej znajdziesz przegląd najpopularniejszych procedur testowania wraz z dodatkowymi informacjami:  

Szukasz niestandardowej procedury testowania? Skontaktuj się z nami – z przyjemnością podejmiemy każde wyzwanie. Współpraca z firmą Bossard to gwarancja, że Twoje produkty spełnią najwyższe standardy jakości. 

Nie masz czasu na lekturę? W 52 sekundy wyjaśnimy Ci, na czym polegają usługi Expert Test Services.

powiązane linki

KVT Test Services

Contact Icon Skontaktuj się z nami

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Odkryj pozostałe moduły Assembly Technology Expert, które pomogą ci zoptymalizować produkcję krok po kroku.

Expert Walk
Analizując twoje elementy złączne i narzędzia montażowe, ustalimy jak usprawnić procesy produkcyjne.

Expert Education
Poznaj tajniki elementów złącznych uczestnicząc w naszych seminariach i kursach e-learningowych.

Expert Teardown
Odkryj najlepsze dla siebie rozwiązanie montażowe i związane z tym potencjalne oszczędności.

Expert Design
Zaprojektuj doskonały produkt dzięki szerokiej gamie informacji technicznych i praktycznych narzędzi.

Expert Assortment Analysis
Zredukujemy twój TCO identyfikując możliwości racjonalizacji elementów złącznych.