Skontaktuj się z nami

Telefon

Polska

+48 58 762 17 80

Formularz kontaktowy

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

> Kontakt

O nas

KVT-Fastening jest renomowaną firmą o zasięgu międzynarodowym specjalizującą się w zastosowaniach wysokiej jakości techniki łączenia, bazując na szerokim spektrum produktów, które pochodzą od renomowanych producentów

Kompetentny partner w zakresie innowacyjnych technologii łączenia

Rozwiązania proponowane przez firmę KVT znajdują zastosowanie w takich branżach jak: elektronika, energetyka, motoryzacja, transport, lotnictwo, technologia kosmiczna, budowa maszyn i urządzeń, mechanika precyzyjna oraz branża medyczna, a więc wszędzie tam, gdzie wymagane są absolutnie bezpieczne i pewne połączenia. Ich niewielki rozmiar i ogromna wytrzymałość odgrywa przy tym kluczową rolę.

Solutioneering – zawsze najlepsze rozwiązania
KVT-Fastening zajmuje się nie tylko dostarczaniem standardowych produktów oraz pojedynczych elementów z oferty, ale pomaga również klientom znaleźć odpowiednie rozwiązania, mając na uwadze ich indywidualne wymagania. Ofertę wzbogacają innowacyjne narzędzia i maszyny oraz, gdy istnieje takie zapotrzebowanie, system integrujący produkcję seryjną. 

Niebywała spójność z technologią mocowań
Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze pracowników z długoletnim doświadczeniem, którzy dysponują znajomością procesów oraz umieją dostosować czynniki finansowe zarówno do lokalnych klientów jak i światowych potentatów, stworzona przez firmę KVT-Fastening sieć europejska oraz jej ciągła ekspansja na światowe rynki jest gwarancją wysokiej jakości wsparcia technicznego również z zakresu technologii mocowań. Firma KVT kładzie szczególny nacisk nie tylko na pojedynczy produkt, ale na najlepsze dla klienta rozwiązanie.


Ponad 85 lat doświadczenia, niezawodna wiedza techniczna, zorientowana na szukanie nowych rozwiązań, jak i nacisk na rozwój oraz kompetentny serwis sprawia, że firma KVT-Fastening cieszy się ogromnym zaufaniem.

O KVT-Fastening w skrócie:

 • Wiodący na świecie specjalista w zakresie wysokiej jakości technologii łączenia
 • Główne rynki działalności: Niemcy, Austria, Szwajcaria, Europa Środkowa i Wschodnia
 • 255 pracowników
 • Dyrektor Generalny (CEO): Dr Frank Hilgers
 • Trzy główne centra logistyczne: Dietikon (Szwajcaria), Illerrieden (Niemcy) oraz Pichling / Linz (Austria)
 • 25.000 aktywnych klientów
 • Ponad 70.000 artykułów katalogowych
 • Portfolio produktów, na które składa się ponad 50 liczących się na rynku marek
 • 85 lat doświadczenia
 • Kontrola jakości i bezpieczeństwa
 • Certyfikaty jakości i bezpieczeństwa ISO 9001 / ISO 14001 / Szkolenia klientów/ Treningi
 • Obszerne testy i liczne kontrole, tj. test odporności na korozję (test natryskiwania słoną wodą), próby wytrzymałościowe, testy molekularne itd.
 • Sposób pakowania i wysyłki uwzględniający potrzeby klienta, oznaczony kodem kreskowym: od paczek o małej zawartości, poprzez palety, aż do wysyłek spedycyjnych
 • E-procurement
 • Sklep internetowy
 • Norma EDIFACT
 • Elektroniczny transfer danych według standardów VDA (Verband der Automobilindustrie) 

 

Dział technologii łączeń KVT przejęty przez Grupę Bossard

W dniu 01.12.2012 roku grupa Bossard przejęła dział Techniki łączenia grupy KVT. Dział ten stał się samodzielną jednostką i funkcjonuje teraz pod nazwą KVT-Fastening. Jako wiodący specjalista firma ta oferuje wysokiej jakości komponenty i dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta rozwiązania do zastosowań w różnych gałęziach przemysłu.
Bossard Logo
Grupa Bossard istnieje od 1831 roku i jest obecnie kierowana przez siódme pokolenie tej samej rodziny. Przedsiębiorstwo to należy do światowej czołówki dostawców inteligentnych rozwiązań w przemysłowych zastosowaniach technologii łączenia. Oferta firmy obejmuje sprzedaż na całym świecie, doradztwo techniczne (Engineering) oraz gospodarkę materiałową (logistyka) komponentów i śrub stosowanych w technice łączenia. Rozwiązania dostarczane przez grupę Bossard pozwalają jej klientom, do których należą zarówno lokalne jak i międzynarodowe przedsiębiorstwa przemysłowe, na zwiększenie swojej wydajności. Grupa Bossard jest także notowana na szwajcarskiej giełdzie SIX Swiss Exchange.

Kompetencje KVT-Fastening w szczególności w zakresie Solutioneering w najważniejszych krajach Europy z Niemcami, Szwajcarią i Austrią na czele stanowią doskonałe uzupełnienie portfolio grupy Bossard. Połączenie z kompetencjami grupy Bossard w zakresie gospodarki materiałowej, logistyki przy zarządzaniu częściami C, zakupu części specjalnych oraz doradztwa technicznego stworzyło także wiele nowych opcji na rynku, które jeszcze bardziej wzmocnią grupę KVT-Fastening. Przedsiębiorstwo posiada trzy główne centra logistyczne w Dietikon (Szwajcaria), Illerrieden (Niemcy) oraz w Pichling/Linz (Austria).  

Klienci grupy czerpią korzyści ze strategicznego zarządzania firmy polegającego na rozwoju kompetencji w przemysłowych zastosowaniach technologii łączenia oraz optymalnym opracowaniu portfolio produktów i oferty.

Contact Icon Skontaktuj się z nami

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.