Skontaktuj się z nami

Telefon

Polska

+48 58 762 17 80

Formularz kontaktowy

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

> Kontakt

Targi KVT-Fastening w siedzibie klienta – nasz know-how z wizytą w Twojej firmie

Solutioneering – tak nazywa się nasza filozofia. Jej myślą przewodnią jest zapewnienie klientowi wszystkiego, co jest potrzebne do efektywnego wytworzenia produktu, jaki go interesuje. Dlatego oferujemy nasze wsparcie nie tylko na etapie właściwego elementu złącznego, lecz już znacznie wcześniej.

Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania związane z takimi tematami jak: konstrukcje, materiały, techniki łączenia, możliwe rozwiązania, niezawodność procesu, obszary zastosowania, reakcje na zmiany temperatury i obciążenia i inne.

Inhouse-show_two-column_1
Inhouse-show-two-column_2

Poproś naszych ekspertów o zoorganizowanie indywidualnych targów w Twojej firmie!

Dzięki specjalnej koncepcji targów jesteśmy w stanie przeprowadzić prezentacje bezpośrednio w siedzibie klienta. Nasi specjaliści zorganizują potrzebne wyposażenie i udzielą wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania ze strony klienta, jak i pracowników jego całej firmy. Z przyjemnością zorganizujemy w ramach targów również seminarium na temat interesującego produktu.

Co z tego będę miał?

 • Oszczędność czasu i kosztów organizacyjnych
  Nasi eksperci przyjadą do Twojej firmy z całym potrzebnym wyposażeniem. Ty musisz jedynie udostępnić odpowiednie miejsce, poinformować swoich pracowników o targach oraz umożliwić im udział w wydarzeniu.
 • Zero kosztów, zero ryzyka
  Targi w siedzibie klienta nie są związane z żadnymi kosztami.
 • Bez zobowiązań
  Świadczone przez nas usługi nie są związane z żadnymi zobowiązaniami.
 • Kontakty osobiste
  Kontakt telefoniczny i mailowy nie zastąpi rozmowy w cztery oczy. Na każde pytanie odpowiemy z przyjemnością – czy będzie to pytanie ogólne czy pytanie dotyczące bardzo specyficznego projektu.
 • Konkretne korzyści
  W przeciwieństwie do otwartych targów klient może tutaj liczyć na indywidualne wsparcie związane z konkretnymi projektami i specyficznymi produktami. Jesteśmy do wyłącznej dyspozycji klienta i w pełni dostosowujemy się do wymagań różnych grup pracowników. Bardzo pozytywna informacja zwrotna, jaką dostajemy po przeprowadzonych targach w siedzibie klienta, potwierdza wartość dodaną dla naszych klientów.
Inhouse-show-two-column_3

Jak wygląda to w praktyce?

1. Skontaktuj się z nami
Chętnie odpowiemy na pytania i wyjaśnimy koncepcję targów w siedzibie klienta.

2. Wyjaśnimy szczegóły 
Omówimy Twoje konkretne potrzeby jak kluczowe zagadnienia dotyczące zastosowań i produktów, życzenia odnośnie seminariów, etc., a także warunki ramowe jak dokładny termin, wymagania lokalowe, etc.

3. Spersonalizowane zaproszenie
Otrzymasz od nas spersonalizowane zaproszenie z dokładnymi informacjami na temat targów. Wydrukuj je w celu wywieszenia lub prześlij mailem do swoich kolegów/pracowników, żeby poinformować ich o zbliżającym się terminie targów.

4. Dostawa wyposażenia targów
Przed terminem targów wyślemy do Ciebie paletę z próbkami produktów oraz z pozostałym wyposażeniem na targi. Przetransportuj proszę paletę dla naszych pracowników w pobliże miejsca planowanych targów.

5. Przeprowadzenie targów w siedzibie klienta
Nasi pracownicy KVT zajmą się na miejscu organizacją całego wydarzenia.

6. Zwrot wyposażenia na targi
Osoba kontaktowa z KVT na miejscu załaduje wszystko na paletę i opatrzy ją przygotowaną etykietą przesyłki zwrotnej. Nasz dział spedycji zajmie się transportem przesyłki do naszej firmy.

Contact Icon Skontaktuj się z nami

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.