Skontaktuj się z nami

Telefon

Polska

+48 58 762 17 80

Formularz kontaktowy

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

> Kontakt
ATE-Main-Banner

Solutioneering

Dla firmy KVT-Fastening pojęcie solutioneering oznacza oferowanie klientom kompletnego doświadczenia, wiedzy z zakresu rozwoju i materiałów w połączeniu z innowacją oraz bezpieczeństwem projektowania i planowaniem. W oparciu o te elementy udostępniamy Państwu efektywne i bezpieczne rozwiązania skomplikowanych kwestii lub nowe konstrukcje. Nasi eksperci dysponują szeroką wiedzą na temat trendów materiałowych i nowoczesnych procesów łączenia.
Expert Walk

Expert Walk

Posiadanie odpowiednich elementów złącznych należy do kluczowych aspektów produkcji. Expert Walk, oparty na branżowej wiedzy z procesów takich jak Gemba-Walk czy Walk-The-Line, szczegółowo analizuje, co dzieje się na linii produkcyjno-montażowej.

Daje to wielorakie, mierzalne korzyści:

 • Redukcja kosztów montażu: Oszczędzaj czas i pieniądze, stosując właściwe elementy złączne. Twórz lepsze produkty przy szczuplejszej produkcji.
 • Zoptymalizowane procesy: Montaż można wykonać na różne sposoby. Upewnij się, że robisz to dobrze!
 • Niższy Całkowity Koszt Posiadania (TCO): Zmniejsz koszty produkcji, dobierając odpowiednie elementy złączne.
 • Poprawa jakości: Wysokiej klasy elementy złączne przekładają się na wysoką jakość produktu. Nie akceptuj kompromisów.
 • Lepsza produktywność: Skorzystanie z usługi Expert Walk pozytywnie wpłynie na ogólną produktywność twojego przedsiębiorstwa. Sprawdź to!

Expert Education

Jako inżynier masz niebagatelny wpływ na bezpieczeństwo i niezawodność produktu. Rozszerz swoją wiedzę z zakresu technologii mocowania z korzyścią dla jakości twoich projektów. Wybierz formę nauki najlepiej dostosowaną do twoich indywidualnych potrzeb. Bierz udział w interaktywnych seminariach wewnętrznych, podczas których dzielimy się naszym praktycznym doświadczeniem.

Oferujemy seminaria dla różnych branż i o różnym poziomie zaawansowania:

 • Podstawowe i techniczne wprowadzenie do elementów złącznych
 • Zabezpieczanie połączeń śrubowych przed odkręcaniem
 • Zabezpieczanie połączeń śrubowych przed korozją
 • Optymalizacja kosztów elementów złącznych
 • E-narzędzia do obliczeń połączeń śrubowych
 • Elementy złączne dla różnych segmentów rynku, takich jak: motoryzacja, budownictwo, elektronika, robotyka, branża kolejowa, medyczna, spożywcza
Expert Education
Expert Teardown

Expert Teardown

Posiadanie optymalnego rozwiązania w obszarze elementów złącznych ma kluczowe znaczenie dla twojego sukcesu oraz kosztów cyklu życia produktu (LCC). Wybierz to co najlepsze pod względem ekonomii i bezpieczeństwa. Eksperci rozłożą twój produkt na czynniki pierwsze - co do śrubki. Szczegółowa analiza ma na celu dogłębne zrozumienie funkcjonalności produktu. Pozwoli nam to zaproponować poprawę jego jakości i niezawodności oraz zidentyfikować potencjalne oszczędności na produkcji.

Expert Design

Dzięki rekomendacji odpowiednich materiałów oraz optymalizacji technologii montażu, Expert Design pozwala poprawić jakość produktu końcowego, bazując na doświadczeniu w prototypowaniu 3D oraz danych z systemu CAD.

Opracowując nowy produkt skorzystaj z zalet Expert Design:

  Lepszy projekt dzięki odpowiednim rozwiązaniom złącznym Niższe koszty produkcji przy szybszych procesach montażu Niższe koszty cyklu życia produktu (LCC) wynikające z posiadania wysokiej jakości elementów złącznych
Expert Design
Expert Test Service

Expert Test Service

Spełnij standardy jakości testując swoje prototypy i produkty w laboratoriach inżynierskich, posiadających certyfikat ISO/IEC 17025. Skorzystaj z dostępnych tam najnowocześniejszych urządzeń pomiarowych i testowych, aby uniknąć ryzyka niedostarczenia odpowiedniej jakości.

Zminimalizuj ryzyko spełniając wszystkie istotne, w tym ustawowe wymagania dotyczące komponentów i produktów, dzięki najnowocześniejszym laboratoriom badawczym na całym świecie.

Expert Assortment Analysis

Koszt samego elementu złącznego to zaledwie 15% całkowitego kosztu jego użycia. Pozostałe 85% obejmuje między innymi obsługę zamówień, logistykę, montaż i wiele innych działań. Dlatego właśnie racjonalizacja części C ma kluczowe znaczenie dla Całkowitego Kosztu Posiadania twoich produktów.

 • Wykluczenie zbędnych elementów: Jeśli to możliwe, znajdź zamienniki. Zapewnij sobie szczuplejszą produkcję.
 • Uproszczenie zakupów, magazynowania i montażu: Zdefiniuj swój preferowany asortyment.
 • Wyższa produktywność: Skorzystanie z usługi Expert Assortment Analysis znacząco wpływa na ogólną produktywność twojej firmy. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły.
Expert Assortment Analysis

Contact Icon Skontaktuj się z nami

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

W celu realizacji usług, niniejsza strona korzysta z cookies. Kliknięcie na pole „Kontynuuj” oraz/lub korzystanie z tych usług oznacza zgodę na to. Informacje o cookies i możliwościach modyfikacji warunków ich przechowywania znajdziesz na stronie polityka prywatności.