Skontaktuj się z nami

Telefon

Polska

+48 58 762 17 80

Formularz kontaktowy

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

> Kontakt
ATE-Main-Banner

Solutioneering

Dla firmy KVT-Fastening pojęcie solutioneering oznacza oferowanie klientom kompletnego doświadczenia, wiedzy z zakresu rozwoju i materiałów w połączeniu z innowacją oraz bezpieczeństwem projektowania i planowaniem. W oparciu o te elementy udostępniamy Państwu efektywne i bezpieczne rozwiązania skomplikowanych kwestii lub nowe konstrukcje. Nasi eksperci dysponują szeroką wiedzą na temat trendów materiałowych i nowoczesnych procesów łączenia.
Expert Walk

Expert Walk

Posiadanie odpowiednich elementów złącznych należy do kluczowych aspektów produkcji. Expert Walk, oparty na branżowej wiedzy z procesów takich jak Gemba-Walk czy Walk-The-Line, szczegółowo analizuje, co dzieje się na linii produkcyjno-montażowej.

Daje to wielorakie, mierzalne korzyści:

 • Redukcja kosztów montażu: Oszczędzaj czas i pieniądze, stosując właściwe elementy złączne. Twórz lepsze produkty przy szczuplejszej produkcji.
 • Zoptymalizowane procesy: Montaż można wykonać na różne sposoby. Upewnij się, że robisz to dobrze!
 • Niższy Całkowity Koszt Posiadania (TCO): Zmniejsz koszty produkcji, dobierając odpowiednie elementy złączne.
 • Poprawa jakości: Wysokiej klasy elementy złączne przekładają się na wysoką jakość produktu. Nie akceptuj kompromisów.
 • Lepsza produktywność: Skorzystanie z usługi Expert Walk pozytywnie wpłynie na ogólną produktywność twojego przedsiębiorstwa. Sprawdź to!

Expert Design

Dzięki rekomendacji odpowiednich materiałów oraz optymalizacji technologii montażu, Expert Design pozwala poprawić jakość produktu końcowego, bazując na doświadczeniu w prototypowaniu 3D oraz danych z systemu CAD.

Opracowując nowy produkt skorzystaj z zalet Expert Design:

  Lepszy projekt dzięki odpowiednim rozwiązaniom złącznym Niższe koszty produkcji przy szybszych procesach montażu Niższe koszty cyklu życia produktu (LCC) wynikające z posiadania wysokiej jakości elementów złącznych
Expert Design

Expert Education

Jako inżynier masz niebagatelny wpływ na bezpieczeństwo i niezawodność produktu. Rozszerz swoją wiedzę z zakresu technologii mocowania z korzyścią dla jakości twoich projektów. Wybierz formę nauki najlepiej dostosowaną do twoich indywidualnych potrzeb. Bierz udział w interaktywnych seminariach wewnętrznych, podczas których dzielimy się naszym praktycznym doświadczeniem.

Oferujemy seminaria dla różnych branż i o różnym poziomie zaawansowania:

 • Podstawowe i techniczne wprowadzenie do elementów złącznych
 • Zabezpieczanie połączeń śrubowych przed odkręcaniem
 • Zabezpieczanie połączeń śrubowych przed korozją
 • Optymalizacja kosztów elementów złącznych
 • E-narzędzia do obliczeń połączeń śrubowych
 • Elementy złączne dla różnych segmentów rynku, takich jak: motoryzacja, budownictwo, elektronika, robotyka, branża kolejowa, medyczna, spożywcza
Expert Education

Expert Assortment Analysis

Koszt samego elementu złącznego to zaledwie 15% całkowitego kosztu jego użycia. Pozostałe 85% obejmuje między innymi obsługę zamówień, logistykę, montaż i wiele innych działań. Dlatego właśnie racjonalizacja części C ma kluczowe znaczenie dla Całkowitego Kosztu Posiadania twoich produktów.

 • Wykluczenie zbędnych elementów: Jeśli to możliwe, znajdź zamienniki. Zapewnij sobie szczuplejszą produkcję.
 • Uproszczenie zakupów, magazynowania i montażu: Zdefiniuj swój preferowany asortyment.
 • Wyższa produktywność: Skorzystanie z usługi Expert Assortment Analysis znacząco wpływa na ogólną produktywność twojej firmy. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły.
Expert Assortment Analysis
Expert Test Service

Expert Test Service

Spełnij standardy jakości testując swoje prototypy i produkty w laboratoriach inżynierskich, posiadających certyfikat ISO/IEC 17025. Skorzystaj z dostępnych tam najnowocześniejszych urządzeń pomiarowych i testowych, aby uniknąć ryzyka niedostarczenia odpowiedniej jakości.

Zminimalizuj ryzyko spełniając wszystkie istotne, w tym ustawowe wymagania dotyczące komponentów i produktów, dzięki najnowocześniejszym laboratoriom badawczym na całym świecie.

Expert Teardown

Expert Teardown

Posiadanie optymalnego rozwiązania w obszarze elementów złącznych ma kluczowe znaczenie dla twojego sukcesu oraz kosztów cyklu życia produktu (LCC). Wybierz to co najlepsze pod względem ekonomii i bezpieczeństwa. Eksperci rozłożą twój produkt na czynniki pierwsze - co do śrubki. Szczegółowa analiza ma na celu dogłębne zrozumienie funkcjonalności produktu. Pozwoli nam to zaproponować poprawę jego jakości i niezawodności oraz zidentyfikować potencjalne oszczędności na produkcji.

Contact Icon Skontaktuj się z nami

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

W celu realizacji usług, niniejsza strona korzysta z cookies. Kliknięcie na pole „Kontynuuj” oraz/lub korzystanie z tych usług oznacza zgodę na to. Informacje o cookies i możliwościach modyfikacji warunków ich przechowywania znajdziesz na stronie polityka prywatności.