Skontaktuj się z nami

Telefon

Polska

+48 58 762 17 80

Formularz kontaktowy

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

> Kontakt
ATE-Main-Banner

Assembly Technology Expert

Podczas tworzenia nowego produktu nasz Assembly Technology Expert Services dostarcza najinteligentniejszych rozwiązań dla wyzwań z obszaru techniki połączeń.    

Dzięki naszej trzystopniowej metodzie postępowania można znacznie skrócić czas produkcji i obniżyć jej koszty.

  • Konstrukcja - skupienie się na połączeniach dla konstruowania perfekcyjnych produktów
  • Optymalizacja - udoskonalanie procesów montażowych
  • Kształcenie - zostań ekspertem w dziedzinie techniki połączeń 
     

Expert Walk

Udoskonal swój produkt, kontrolując proces produkcji. Kontroluj montażowe stanowiska pracy oraz linie produkcyjne, analizuj swoje elementy łączeniowe i w efekcie optymalizuj procesy montażowe i narzędzia używane podczas produkcji.  

Konieczne jest zastosowanie właściwego rodzaju elementu łączeniowego do Twojego produktu. Bossard Expert Walk dokładnie bierze pod lupę Twoją produkcję.  Z naszym wieloletnim doświadczeniem w procesach Gemba-Walk, Walk-the-line itd. szczegółowo koncentrujemy się na technice połączeń oraz procesach montażowych. 

> Więcej informacji o Expert Walk

Expert Education

Zdobądź branżową wiedzę i umiejętności w dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta szkoleniach z zakresu norm technicznych, programów, elementów łączeniowych i techniki montażowej. 

Jako technik odgrywasz decydującą rolę w konstruowaniu bezpiecznego i niezawodnego produktu. Poszerz swoje know-how o gruntowną wiedzę z zakresu techniki połączeń, żeby jeszcze dziś wprowadzić ulepszenia swoich produktów. W tym celu korzystaj z różnych form edukacji dostosowanych do indywidualnych potrzeb. 

> Więcej informacji o Expert Education

Expert Teardown

Najlepszy sposób połączenia jest miarodajny dla Twojego sukcesu i kosztów użytkowania produktu.  Dlatego nie wolno iść na kompromis w kwestii kosztów i bezpieczeństwa. Eksperci rozkładają Twój produkt na części pierwsze i elementy łączeniowe. Nasi eksperci techniczni poddają Twój produkt dokładnemu badaniu w celu analizy złożoności powierzchni, żeby najpierw zrozumieć funkcjonalność, a następnie uwzględnić różny potencjał oszczędności kosztów oraz możliwe ulepszenia z zakresu jakości i niezawodności.  

> Więcej informacji o Expert Teardown

Expert Design

W konstrukcji swojego produktu od początku skup uwagę na elementach łączeniowych.   Fachowa wiedza firmy Bossard w dziedzinach procesów montażowych, techniki połączeń oraz środków technicznych mogą zadecydować o sukcesie Twojego produktu. 

Dzięki Expert Design możesz trwale podnieść jakość swojego produktu finalnego - przez rekomendacje odnośnie materiałów oraz zoptymalizowane warunki montażu czy za pomocą sporządzonych prototypów. Bazując na projektowaniu prototypów 3D i CAD-Big-Data.

 

> Więcej informacji o Expert Design

Expert Test Service

W wielu obszarach techniki połączeń ważną rolę odgrywa spełnienie najwyższych standardów jakościowych. Bossard odpowiada na to zapotrzebowanie 14 najnowocześniejszymi akredytowanymi laboratoriami badawczymi. 

Spełnij standardy jakościowe poprzez gruntowne badanie swoich prototypów i produktów. Korzystaj z technicznych laboratoriów oraz nowoczesnych urządzeń pomiarowych i badawczych z certyfikatami ISO/IEC 17025. Zmniejsz swoje ryzyko za pomocą zabezpieczenia jakości w ramach usług laboratoryjnych najwyższej jakości.

> Więcej informacji o Expert Test Services

Expert Assortment Analysis

Mniej różnych elementów łączeniowych w produkcie oznacza redukcję kosztów. Racjonalizacja elementów łączeniowych i list części składowych stwarza wysoki potencjał dla oszczędności kosztów.

Tylko 15% łącznych kosztów połączenia opiera się na samym elemencie łączeniowym. Pozostałe 85% stanowią nabycie, logistyka, przygotowanie montażu i inne czynności. Ta okoliczność sprawia, że racjonalizacja części C jest tak ważna dla łącznych kosztów zakładowych Twoich produktów.

> Więcej informacji o Expert Assortment Analysis

Contact Icon Skontaktuj się z nami

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.