Skontaktuj się z nami

Telefon

Polska

+48 58 762 17 80

Formularz kontaktowy

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

> Kontakt
assembly_technology_expert

SERWIS

Czy to w razie potrzeby doboru idealnego rozwiązania, jego efektywnego zastosowania, czy również w przypadku złożonych problemów w zakresie techniki łączenia – klienci KVT-Fastening mogą zawsze liczyć na kompleksowe wsparcie. 

Serwis naprawczy

W razie awarii/uszkodzenia urządzenia lub narzędzia serwis KVT-Fastening gwarantuje szybką naprawę. Na zapytanie dostępny jest również sprzęt do wynajęcia na terenie wybranych krajów.

> Skontaktuj się z nami

Szkolenia i treningi

Szkolenia i treningi organizowane przez KVT-Fastening w siedzibie klienta, podczas których przekazywane jest know-how nabyte poprzez wieloletnie doświadczenie w wielu branżach, dają niepowtarzalną okazję do bezpośredniego zadawania indywidualnych pytań w zakresie konstrukcji i produkcji.

> Skontaktuj się z nami
KVT Tech Day

Targi w siedzibie klienta

Dzięki specjalnej koncepcji targów KVT-Fastening jest w stanie przeprowadzić prezentacje bezpośrednio w siedzibie klienta. Nasi specjaliści udzielą na miejscu obiektywnej odpowiedzi na wszystkie indywidualne pytania ze strony klienta, jak i pracowników jego firmy.

> Czytaj dalej

Solutioneering

Doświadczeni eksperci KVT-Fastening najpierw analizują postawiony przed nimi problem, aby następnie móc znaleźć optymalne rozwiązania, które będą jednocześnie ekonomiczne, efektywne i bezpieczne. 

> Czytaj dalej

Dane 3D

KVT-Fastening udostępnia swoim klientom dane 3D dla wielu elementów złącznych, tak aby zapewnić ich prostą integrację z aplikacjami CAD.

> Czytaj dalej

Download Center

W Download Center KVT-Fastening dzieli się ze swoimi klientami bogatym know-how w zakresie różnych aspektów techniki łączenia.

> Czytaj dalej

Systemy logistyczne

Inteligentne systemy logistyczne Bossard SmartBin i SmartLabel gwarantują absolutnie niezawodny nadzór nad poziomem bieżących zapasów oraz automatyczne zaopatrzenie w brakujące elementy. System online przesyła dane na nasz serwer, który generuje zamówienie. Systemy te zapewniają prostą i szybką dostępność części typu C niezbędnych w procesie produkcji.

> Czytaj dalej