Skontaktuj się z nami

Telefon

Polska

+48 58 762 17 80

Formularz kontaktowy

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

> Kontakt

Branże

Elementy złączne firmy KVT-Fastening są z powodzeniem stosowane w różnych branżach.
AUTOMOTIVE

BRANŻA AUTOMOTIVE

Produkty KOENIG-EXPANDER® znajdują szerokie zastosowanie w branży motoryzacyjnej np. w silnikach, skrzyniach biegu, napędach, z kolei produkty z oferty KVT-Fastening dotyczącej technologii łączenia – w mocowaniu różnych elementów np. w poduszkach powietrznych czy elektronice pojazdu.

CONSTRUCTION INDUSTRY

BRANŻA BUDOWLANA

Nowoczesne formy architektoniczne wymagają niekonwencjonalnych rozwiązań z zakresu technologii mocowania. Firma KVT-Fastening spełnia wszystkie te wymagania, mając na uwadze wytrzymałość, jak i odporność na korozję swoich produktów oraz ich aspekt estetyczny.

ELECTRICAL ENGINEERING

ELEKTROTECHNIKA

Przewodząc lub izolując, techniki łączeniowe oferowane prze KVT znajdują optymalne zastosowanie w elektrotechnice i elektronice. Dzięki temu wiodący dostawcy i producenci elektroniki systemowej zaufali ofercie i kompetencji KVT-Fastening.

ENERGY

TECHNIKA ENERGETYCZNA

Coraz większą rolę w dziedzinie bezpiecznego dostarczania energii odgrywają alternatywne źródła energii. Specjalne rozwiązania firmy KVT-Fastening zapewnia szybkie połączenia oraz optymalną dostępność przy montażu dzięki dostosowanym do tego narzędziom

PRECISION ENGINEERING

MECHANIKA PRECYZYJNA

W mikrotechnice standardowe elementy złączne są często za duże, za ciężkie bądź zajmują zbyt wiele miejsca podczas produkcji. Firma KVT-Fastening oferuje także w tym zakresie specjalistyczny asortyment, znajdujący zastosowanie wszędzie tam, gdzie ważna jest precyzja oraz bezpieczeństwo.

FLUID POWER

HYDRAULIKA I PRZEMYSŁ

Produkty KOENIG-EXPANDERS® są numerem jeden, jeśli chodzi o zaślepianie otworów w branży hydraulicznej. KOENIG-EXPANDER® znajduje wiele możliwości do zastosowania, np. w hydraulice budowy maszyn.

AEROSPACE

LOTNICTWO ORAZ TECHNOLOGIE KOSMICZNE

Technologie kosmiczne oraz lotnicze stawiają najwyższe wymagania: absolutna niezawodność przy niewielkiej wadze, najwyższa wytrzymałość na obciążenie przy ekstremalnych warunkach. Zarówno produkty KOENIG-EXPANDER® (w przypadku hydrauliki w układzie podwozia, w systemach hamowania i systemach kierowniczych), jak i produkty z ofert KVT spełniają te wymagania.

MECHANICAL ENGINEERING

BUDOWA MASZYN

W budowie maszyn elementy złączne zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa procesu oraz jego wydajność. Obok produktów standardowych firma KVT-Fastening oferuje również rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta wraz z odpowiednim wsparciem technicznym.

MEDICAL EQUIPMENT

BRANŻA MEDYCZNA

W branży medycznej stawia się najwyższe wymagania materiałom oraz rozwiązaniom dotyczącym technologii łączenia. Firma KVT-Fastening jest długoletnim partnerem, współpracującym z czołowymi producentami wyposażenia oraz narzędzi w diagnostyce, terapeutyce, chirurgii, technice dentystycznej oraz optyce.

Offshore_

ENERGETYKA NADBRZEŻNA I TRANSPORT WODNY

Dla agresywnych warunków panujących na wodzie oraz w strefie nadbrzeżnej została stworzona linia antykorozyjna produktów KOENIG-EXPANDER® np. z myślą o sprzęcie rybackim. Różnego rodzaju łączenia znajdują również zastosowanie w transporcie rzecznym.

TRANSPORTATION

TRANSPORT

Znani producenci pojazdów transportowych stawiają na elementy złączne firmy KVT ze względu na gwarancję bezpieczeństwa i niezawodności.