Skontaktuj się z nami

Telefon

Polska

+48 58 762 17 80

Formularz kontaktowy

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

> Kontakt
page teaser experience center

KVT Experience Center w Linzu

1600 metrów kwadratowych KVT Experience Center zajmują innowacyjne elementy złączne i rozwiązania do montażu. Odwiedź nas koniecznie!

Smart Factory Assembly Showroom

Sprawdź osobiście, jak wygląda zdigitalizowana stacja do montażu, w jaki sposób może zwiększyć niezawodność i wydajność procesów oraz jak roboty mogą pomóc ci w optymalizacji działań.

W Smart Factory Assembly Showroom możesz sam/-a wypróbować, jak działa ucyfrowiona stacja do ręcznej kompletacji i poznać kluczowe etapy drogi ku zakładowi produkcyjnemu przyszłości, czyli Factory 4.0. 

 

ZAMÓW WIZYTĘ W SHOWROOMIE

 

Expert Test Services

Klienci odwiedzający nasze KVT Experience Center w Linzu mogą skorzystać z następujących usług Expert Test Services:

  • Próba pull-out
  • Próba push-out
  • Próba torque-out
  • Próba ścinania
> Pobierz ulotkę Expert Test Service

Expert Teardown Services

Usługi Expert Teardown Services dostępne są w holu głównym KVT Experience Center. Demontujemy produkty naszych klientów, analizujemy elementy złączne, a następnie proponujemy klientom rozwiązanie pozwalające obniżyć koszt przy jednoczesnej optymalizacji montażu.

> Więcej o Expert Teardown Services

Targi KVT-Fastening

KVT Experience Center to idealne miejsce na Targi KVT-Fastening dla naszych klientów. Udział w wydarzeniu jest całkowicie nieodpłatny, a o temacie decydujesz sam/-a, wybierając 3 produkty i 1 obszar innowacji. 

Możesz zaprojektować wydarzenie pod kątem swoich zainteresowań i potrzeb, a my zajmiemy się organizacją. Podczas targów, które mają formę bezpośredniego spotkania, zdobędziesz prawie nieograniczony dostęp do naszego know-how oraz szansę na zdobycie praktycznego doświadczenia w naszym obiekcie. 

 

>Targi KVT-Fastening

Smart Factory Logistics

Odwiedź KVT Experience Center i skorzystaj z okazji, aby zobaczyć na własne oczy, jak działa system Smart Factory Logistics - rozwiązanie oferujące pionierski zdigitalizowany system zarządzania łańcuchem dostaw dla części typu C. 

Wraz z pojawieniem się nowych systemów typu „wszystko w jednym” SmartBin Cloud i SmartLabel Cloud, TCO i wydajność zostały przeniesione na zupełnie nowy poziom.

 

> Smart Factory Logistics

Technologia MultiMaterial-Welding

Jesteśmy wyłącznym i globalnym dystrybutorem najnowocześniejszej technologii łączenia materiałów na świecie, czyli MultiMaterial-Welding (MM-W™). Podstawą technologii MM-Welding® jest miejscowe częściowe upłynnianie materiałów termoplastycznych za pomocą energii, której nośnikiem są fale ultradźwiękowe. W ułamku sekundy powstaje w ten sposób mechaniczne połączenie kształtowe między tą stopioną masą a odpowiednimi strukturami geometrycznymi.

Dzięki zautomatyzowanej maszynie możemy zaoferować klientom możliwość produkcji prototypów lub krótkich serii. Odwiedź KVT Experience Center i zobacz, jak to działa.

 
> Więcej o technologii MM-W™