Skontaktuj się z nami

Telefon

Polska

+48 58 762 17 80

Formularz kontaktowy

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

> Kontakt
page teaser experience center

KVT Experience Center w Linzu

1600 metrów kwadratowych KVT Experience Center zajmują innowacyjne elementy złączne i rozwiązania do montażu. Odwiedź nas koniecznie!

Experience Center

30 czerwca 2022 miało miejsce oficjalne otwarcie Experience Center. Klienci, dostawcy i partnerzy handlowi zostali zaproszeni do budynku Experience Center w Linz. 

1600 metrów kwadratowych zajmowały stanowiska z innowacyjnymi produktami i stacje montażu.Goście mogli dotknąć elementów złącznych i osobiście wypróbować urządzenia do kompletacji na każdej z odwiedzanych stacji montażowych.

Na filmie nasi eksperci dodatkowo wyjaśniają swoje dziedziny. Poznasz także opinie naszych gości.

Teraz i Ty możesz zarezerwować Tech-Day w Experience Center, aby skorzystać z naszej wiedzy fachowej w różnych obszarach związanych z technikami łączenia. 

Zarezerwuj Tech-Day

> Na czym polega Tech-Day?

> Więcej o Otwarciu KVT Experience Center

Smart Factory Assembly Showroom

W Smart Factory Assembly Showroom zobaczysz, jak cyfrowe i interaktywne instrukcje ułatwiają pracownikowi kompletację zamówienia, jak można łatwo uniknąć błędów montażowych oraz zwiększyć identyfikowalność poprzez zastosowanie połączonych ze sobą inteligentnych urządzeń o wcześniej zdefiniowanych parametrach. 

Będziesz mieć także okazję zaobserwować, jak roboty współpracujące pomagają odciążyć pracowników podczas procesu kompletacji; zobaczysz, jak system Pick-by-Light pozwala skrócić czas poświęcany przez pracownika na szukanie właściwej części, jednocześnie ograniczając liczbę popełnianych przez niego błędów.

W Smart Factory Assembly Showroom będziesz mieć okazję wypróbować wszystkie te rozwiązania osobiście. Nasz Application Engineer Christian Lehner z przyjemnością wyjaśni Ci krok po kroku, jak działa stacja do kompletacji. 

> Umów spotkanie z Christianem

Expert Test Services

Klienci odwiedzający nasze KVT Experience Center w Linzu mogą skorzystać z następujących usług Expert Test Services:

  • Próba pull-out
  • Próba push-out
  • Próba torque-out
  • Próba ścinania
> Pobierz ulotkę Expert Test Service

Expert Teardown Services

Usługi Expert Teardown Services dostępne są w holu głównym KVT Experience Center. Demontujemy produkty naszych klientów, analizujemy elementy złączne, a następnie proponujemy klientom rozwiązanie pozwalające obniżyć koszt przy jednoczesnej optymalizacji montażu.

> Więcej o Expert Teardown Services

Targi KVT-Fastening

KVT Experience Center to idealne miejsce na Targi KVT-Fastening dla naszych klientów. Udział w wydarzeniu jest całkowicie nieodpłatny, a o temacie decydujesz sam/-a, wybierając 3 produkty i 1 obszar innowacji. 

Możesz zaprojektować wydarzenie pod kątem swoich zainteresowań i potrzeb, a my zajmiemy się organizacją. Podczas targów, które mają formę bezpośredniego spotkania, zdobędziesz prawie nieograniczony dostęp do naszego know-how oraz szansę na zdobycie praktycznego doświadczenia w naszym obiekcie. 

 

>Targi KVT-Fastening

Smart Factory Logistics

Odwiedź KVT Experience Center i skorzystaj z okazji, aby zobaczyć na własne oczy, jak działa system Smart Factory Logistics - rozwiązanie oferujące pionierski zdigitalizowany system zarządzania łańcuchem dostaw dla części typu C. 

Wraz z pojawieniem się nowych systemów typu „wszystko w jednym” SmartBin Cloud i SmartLabel Cloud, TCO i wydajność zostały przeniesione na zupełnie nowy poziom.

 

> Smart Factory Logistics

Technologia MultiMaterial-Welding

Jesteśmy wyłącznym i globalnym dystrybutorem najnowocześniejszej technologii łączenia materiałów na świecie, czyli MultiMaterial-Welding (MM-W™). Podstawą technologii MM-Welding® jest miejscowe częściowe upłynnianie materiałów termoplastycznych za pomocą energii, której nośnikiem są fale ultradźwiękowe. W ułamku sekundy powstaje w ten sposób mechaniczne połączenie kształtowe między tą stopioną masą a odpowiednimi strukturami geometrycznymi.

Dzięki zautomatyzowanej maszynie możemy zaoferować klientom możliwość produkcji prototypów lub krótkich serii. Odwiedź KVT Experience Center i zobacz, jak to działa.

 
> Więcej o technologii MM-W™