Skontaktuj się z nami

Telefon

Polska

+48 58 762 17 80

Formularz kontaktowy

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

> Kontakt

Systemy Smart Factory Logistics

Smart Factory Logistics Systems 

Twój sukces jest dla nas ważny! Kluczowe jest obniżenie całkowitego kosztu posiadania (TCO) oraz zwiększenie produktywności Twojej firmy. Inteligentne systemy, takie jak SmartBin lub SmartLabel, zapewniają optymalizację łańcucha dostaw oraz zajmują się zarządzeniem elementami typu B i C.

 

Bossard SmartBin

SmartBin Cloud

SmartBin Cloud stanowi przejście na wyższy poziom. Jest to system typu „wszystko w jednym” który łączy nasz sprawdzony system SmartBin z naszym najnowszym systemem SmartLabel, a także jest prekursorem w zakresie dalszych ulepszeń technologicznych.

 
Bossard SmartBin

SmartBin

Pojemniki umieszczone na czujnikach ważących informują o bieżących poziomach zapasów na hali produkcyjnej lub w magazynie. System Bossard automatycznie identyfikuje zapotrzebowanie oraz uzupełnia zapasy na podstawie tych danych, nawet bezpośrednio w punkcie użycia (POU). Za pomocą klasycznej (classic), mobilnej (mobile) lub elastycznej (flex) wersji systemu SmartBin możemy swobodnie zaprojektować konfigurację idealną dla Ciebie.

 

 

SmartLabel Cloud

SmartLabel Cloud to inteligentne rozwiązanie, które można zamontować w dowolnym miejscu. Wszystkie istotne informacje o produkcie, a także status zamówienia i termin dostawy w czasie rzeczywistym są widoczne na wyświetlaczu dzięki najnowszej komunikacji IIoT. 

 

 

Bossard SmartLabel

SmartLabel

Zamontuj inteligentną etykietę przy każdym pojemniku magazynowym, aby udoskonalić metody zarządzania elementami typu B i C. Etykieta SmartLabel zawiera wszystkie istotne informacje o produkcie, jak również prezentuje status zamówienia w czasie rzeczywistym oraz termin dostawy. Użytkownicy mogą również aktywować zamówienie bezpośrednio w punkcie użycia (POU) poprzez naciśnięcie przycisku.

 

SmartLocker to w pełni zautomatyzowany, wysoce inteligentny system magazynowy z kontrolą dostępu, idealny do przechowywania twoich materiałów eksploatacyjnych. Dostęp do składowanych artykułów oraz pełną kontrolę ich zużycia zapewnia technologia RFID.

Bossard SmartCard

SmartCard

Rozwiązanie SmartCard łączy w sobie oryginalny system kart Kanban z technologią RFID, dzięki czemu zapewnia łatwe wdrożenie w każdym procesu produkcji.Bossard Code


Konwencjonalne Systemy Logistyczne


Dobrze znane i proste systemy logistyczne stosowane, aby zwiększyć niezawodność procesu, zmniejszyć ilość zapasów i obniżyć koszty.

Odkryj SmartBin w akcji

Zobacz, w jaki sposób działa SmartLabel


Nie wiesz jaki system do Ciebie pasuje?