Skontaktuj się z nami

Telefon

Polska

+48 58 762 17 80

Formularz kontaktowy

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

> Kontakt

SmartBin flex

SmartBin flex: Niezależność – elastyczność – niezawodność

SmartBin Flex składa się z połączenia pojemników i specjalnie opracowanych czujników wagowych. Systemy Smart Factory Logistics zapewniają stałe monitorowanie poziomu zapasów.

Nowy rozwój z sprawdzonymi technologiami

SmartBin flex

Począwszy od dostarczania w pełni zautomatyzowanego i elastycznego SmartBin, po systemy SmartLabel zapewniające informacje w czasie rzeczywistym oraz tradycyjne systemy Kanban: Twoje wymagania determinują nasz system.

 

 

Trzy główne składniki

SmartBin flex
  1. Czujniki ważące: Czujniki ważące stale monitorują poziomy zapasów i bezprzewodowo przesyłają dane do firmy Bossard.
  2. KomunikacjaDzięki innowacyjnym systemom i tworzonym na zamówienie rozwiązaniom wprowadzamy do Twojej firmy koncepcję "Internetu rzeczy" oraz ułatwiamy komunikację typu machine-to-machine pomiędzy urządzeniami.
  3. Software: Połączenie najnowszego oprogramowania "ARIMS" i systemów Smart Factory Logistics firmy Bossard pozwala na komunikację typu M2M pomiędzy urządzeniami oraz wprowadza koncepcję "Internetu rzeczy" do Twojego systemu produkcji.

 

 

Niezależność – elastyczność – niezawodność

SmartBin Flex

Ostatni wynalazek uczynił logistykę nawet bardziej niezależną, elastyczną i nadal w pełni zautomatyzowaną. SmartBin flex może być ulokowany w dowolnym miejscu i nawet nie potrzebuje połączenia elektrycznego, aby wspierać wytwarzanie odchudzone. Sygnały są przekazywane bezprzewodowo.

SmartBin flex może być zainstalowany w komórce roboczej lub bezpośrednio przy linii montażowej.

To eliminuje czas oczekiwania i ruch towaru, gdy materiał jest dostarczany bezpośrednio do punktu wykorzystania.