KVT-Fastening Polska
joined to last

KVT-FASTENING

Jako wiodący specjalista w technice łączenia KVT-Fastening oferuje wysokiej jakości komponenty i dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta rozwiązania do zastosowań w różnych gałęziach przemysłu. Przedsiębiorstwo to wchodzi w skład grupy Bossard i należy do światowej czołówki dostawców inteligentnych rozwiązań w przemysłowych zastosowaniach techniki łączenia.

Kompetencje grupy KVT-Fastening w szczególności w zakresie Solutioneering w najważniejszych krajach Europy z Niemcami, Szwajcarią i Austrią na czele stanowią doskonałe uzupełnienie portfolio grupy Bossard. Połączenie z kompetencjami grupy Bossard w zakresie gospodarki materiałowej, logistyki przy zarządzaniu częściami C, zakupu części specjalnych oraz doradztwa technicznego stworzyło także wiele nowych opcji na rynku, które jeszcze bardziej wzmocnią grupę KVT-Fastening. 

 

 
 
Przegląd naszych marek
FASTEKS<sup>®</sup>
FASTEKS®
Pod marką FASTEKS® firma KVT-Fastening oferuje szerokie spektrum innowacyjnych, wysokogatunkowych komponentów mocujących. Chodzi przy tym o produkty, które znajdują się na wysokim ...
 

KVT Partnerstwo dla innowacji

Automobil-Cluster kunststoff-kc-cluster a2lt ÖAVK

 
 
 
 
Youtube Xing Linkedin Facebook Twitter blog RSS