Skontaktuj się z nami

Telefon

Polska

+48 58 762 17 80

Formularz kontaktowy

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

> Kontakt

SmartBin - automatyczna inteligencja

Ponieważ Bossard SmartBin został po raz pierwszy wprowadzony w 1998 r., pomógł wielu naszym klientom osiągnąć większą efektywność w organizacji zaopatrzenia.

Bossard SmartBin jest wykorzystywany na wiele rozmaitych sposobów

Bossard SmarBin Logistic System
SmartBin flex

Ostatni wynalazek uczynił logistykę nawet bardziej niezależną, elastyczną i nadal w pełni zautomatyzowaną. SmartBin flex może być ulokowany w dowolnym miejscu i nawet nie potrzebuje połączenia elektrycznego, aby wspierać wytwarzanie odchudzone. Sygnały są przekazywane bezprzewodowo.

SmartBin flex może być zainstalowany w komórce roboczej lub bezpośrednio przy linii montażowej. To eliminuje czas oczekiwania i ruch towaru, gdy materiał jest dostarczany bezpośrednio do punktu wykorzystania.

Factsheet

 

 

Bossard SmarBin Logistic System

Mobilny SmartBin

Idealne rozwiązanie, gdy procesy montażu obejmują integrację dużych obiektów lub zmieniające się środowiska robocze. Mobilne wózki są wyposażone w SmartBin, bezprzewodową komunikację i akumulator zasilający. Po prostu zabierasz je z częściami typu C do punktu wykorzystania.

Factsheet

 

 

 

 

 

Bossard SmarBin Logistic System

Klasyczny SmartBin

Klasyczna wersja SmartBin jest stosowany w pulach Kanban.

Wspiera scentralizowane i descentralizowane pule Kanban. SmartBin może zarządzać małymi częściami o wadze kilku gramów na pojemnik lub wielkimi wolumenami i dużymi częściami do 1,000 kg na paletę.

Factsheet

 

 

Zobacz, jak pracuje SmartBin

 

Jin Hon Chia

Jin Hon Chia, Key Account Manager, Bossard Pte. Ltd, Singapore

In the case of a service provider for public transport in Singapore a suitable logistics system reduces logistics costs substantially. A process analysis made it possible to streamline their approach on the supply of fasteners.

Read the whole story