Skontaktuj się z nami

Telefon

Polska

+48 58 762 17 80

Formularz kontaktowy

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

> Kontakt

Smart Factory Assembly, a procesy produkcyjne

Systemy produkcji przemysłowej umożliwiają wytworzenie licznych wariantów w postaci elektronicznej, także w przepływie jednej sztuki.

Smart Factory Assembly - your production

 

Redaktor Techniczny / Planista Pracy

Scentralizowany proces tworzenia i kontroli cyfrowych instrukcji montażu pozwala łatwo zarządzać wszystkimi wariantami i ich wersjonowaniem, które można bezpośrednio przełączyć z biura do stanowisk pracy lub linii produkcyjnych. Ponadto modułowa budowa umożliwia bezpośrednie wykorzystanie całych kompletacji/ sekwencji pracy z dotychczasowych instrukcji do tworzenia nowych instrukcji montażu, tym samym znacznie zwiększając efektywność tego procesu.

Operator

Wsparcie, które operator otrzymuje podczas całego procesu kompletacji, pozwala wyeliminować jak najwięcej źródeł potencjalnych błędów. Instrukcje montażu można dostosować do konkretnego pracownika z uwzględnieniem takich czynników, jak język, poziom przeszkolenia i precyzja opisu. 

Inżynier ds. Jakości

Wszystkie dane dotyczące produkcji i jakości są automatycznie dokumentowane i przechowywane w pliku opisującym cykl życia. W dowolnym momencie można uzyskać szybki i łatwy dostęp do tej dokumentacji, która zapewnia pełną identyfikowalność. 

Kierownik Produkcji i Doskonałość Operacyjna 

Centralnie przechowywane dane to gwarancja transparentnej i szybkiej oceny danych dotyczących produkcji. Możliwe jest planowanie i śledzenie zamówień, przy jednoczesnej optymalizacji procesów kompletacji.