Skontaktuj się z nami

Telefon

Polska

+48 58 762 17 80

Formularz kontaktowy

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

> Kontakt

Automatyczny pomiar i kontrola

Automatyzacja poddziałań i automatyczne przetwarzanie pomiarów to ważne czynniki pozwalające osiągnąć najwyższą wydajność. Rozwiązanie Smart Factory Assembly oferuje szereg możliwości w zakresie automatycznej kontroli aparatury pomiarowej i elementów sterujących.  

 

Korzyści płynące z automatyzacji pomiarów i kontroli: 

  • Zwiększenie wydajności
  • Ograniczenie błędów do minimum
  • Wszystkie dane w jednej bazie danych  

Pomiar i weryfikacja – dostępne opcje:

 

 

Systemy ważące

Pomiar wagi może okazać się przydatny na różnych etapach produkcji, od ważenia zawartości opakowania na końcu linii produkcyjnej, aby sprawdzić, czy wszystko jest na miejscu, po sprawdzenie liczby potrzebnych złączy śrubowych. Z przyjemnością pomożemy Ci zaprojektować taki system.

Skontaktuj się z Zespołem Smart Factory Assembly 

 

Elektrische Prüfungen

Testy elementów elektrycznych

Na końcu produkcji komponenty elektryczne przechodzą test funkcjonalny. W niektórych przypadkach trzeba dokonać pomiaru, aby sprawdzić, czy przez kable przepływa prąd. Program do testowania umożliwia automatyzację również in tego procesu oraz jego kontrolę za pomocą systemu sterowania. Służymy radą w zakresie konfiguracji testów w tym obszarze.

Skontaktuj się z Zespołem Smart Factory Assembly 

 

Identifikations-Systeme

Systemy identyfikacji

W wybranych przypadkach przydatna może okazać się identyfikacja pracowników zajmujących się produkcją danego wyrobu, na przykład do porównania kursów szkoleniowych (spawanie, mocowanie śrub, itp.) lub podczas weryfikacji metodą dwóch par oczu. System identyfikacji pozwala sprawdzić oraz zachować te parametry.  

Skontaktuj się z Zespołem Smart Factory Assembly 

 

Kontakt

Masz już system do testowania

Jeśli już korzystasz ze sprzętu testującego, chętnie wyjaśnimy Ci, co zrobić, żeby Twój sprzęt współpracował z systemem. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać bez żadnych zobowiązań więcej informacji na temat istniejących możliwości.

Skontaktuj się z Zespołem Smart Factory Assembly 

Severin Hiltbrunner, Kierownik Projektu Smart Factory Assembly,
Grupa Bossard, Zug


Warunkiem uzyskania kompletnego pliku produktu jest scalenie zmierzonych lub wygenerowanych wartości z gotowym produktem.