Skontaktuj się z nami

Telefon

Polska

+48 58 762 17 80

Formularz kontaktowy

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

> Kontakt

Wybór opcji wyświetlania treści

Odpowiednio wybrana opcja wyświetlania treści zapewni pracownikom dostęp do właściwych informacji we właściwym czasie.

Dostępne opcje wyświetlania treści:

Tablet 

Wyświetlanie treści na ekranie tabletu sprawdza się w przypadku działań wymagających elastyczności. Wyświetlane są przede wszystkim funkcje pomocnicze, prowadzące pracownika krok po kroku przez proces kompletacji za pośrednictwem wskazówek wizualnych. Tablety mogą także posłużyć jako skanery lub do rejestracji obrazu, jeśli mają wbudowaną kamerę.

Ekran

Ekran to popularne w wielu firmach rozwiązanie służące do przekazywania informacji pracownikom na stanowiskach kompletacji. Funkcja dotykowa ułatwia interakcję z pracownikami. Funkcja pomocnicza prowadzi operatora przez proces montażu, a funkcja dotykowa umożliwia przetwarzanie informacji zwrotnych.

Projektor

Wyświetlanie instrukcji roboczych na powierzchni blatu roboczego to rozwiązanie wykorzystywane dla wielu rodzajów aktywności. Dzięki funkcji monitorowania gestów, ruchy pracowników są nagrywane, a uzyskane w ten sposób informacje przekazywane do systemu. Z rzutnika wyświetlany jest obraz, na którym operator widzi kolejne kroki do wykonania w danym momencie pracy. Rozwiązanie to pozwala znacznie usprawnić proces produkcji.

Inteligentne okulary

Inteligentne okulary zyskują coraz bardziej na popularności w obszarze produkcji. Wyświetlane treści pojawiają się bezpośrednio w polu widzenia pracownika, zapewniając mu stały dopływ do potrzebnych informacji. Korzystając z rozwiązań z zakresu rzeczywistości mieszanej, możesz w dynamiczny sposób wyświetlać informacje w polu widzenia operatora, co pozwoli Ci optymalnie zarządzać pracownikami.