Skontaktuj się z nami

Telefon

Polska

+48 58 762 17 80

Formularz kontaktowy

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

> Kontakt

Gdy standardowe rozwiązanie przestaje wystarczać, postaw na specjalne elementy rysunkowe

Nieważne czy to budowa maszyn i urządzeń, mechanika precyzyjna, przemysł lotniczy, kosmiczny, energetyczny, elektroniczny, hydraulika, transport czy technika automatyzacyjna: elementy rysunkowe KVT-Fastening znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie standardowe rozwiązania nie są w stanie sprostać danym wymaganiom. Mogą to być elementy charakteryzujące się niestandardową masą czy kształtami, jak również elementy wykonane ze specjalnych materiałów. 
Custom parts

Elementy rysunkowe

Elementy toczone i frezowane
Wiórowa obróbka realizowana poprzez toczenie, frezowanie i wiercenie do produkcji elementów konstrukcyjnych spełniających wysokie wymagania odnośnie geometrii i tolerancji. 

  • Materiały: stal, stal szlachetna, metale nieżelazne, materiały specjalne
  • Wielkość produkcji: Ten sposób wytwarzania nadaje się idealnie do prototypów, jak również małych i dużych serii produkcyjnych. Optymalna wielkość produkcji to od kilkuset do kilkudziesięciu tysięcy elementów. 

Elementy wytłaczane i gięte
Tarcze, elementy zabezpieczające oraz wiele innych elementów powstaje w procesie wytłaczania i zaginania. 

  • Materiały: stal, stal szlachetna, metale nieżelazne, materiały specjalne
  • Wielkość produkcji: Małe i duże serie w zależności od wymiarów i geometrii elementów, a także od rodzaju zastosowanych narzędzi. 

Nasza oferta

Indywidualne projekty i specjalne rozwiązania
Poza bogatą ofertą produktów KVT znanych producentów oferujemy również realizację indywidualnych projektów oraz specjalne rozwiązania. Dzięki naszym specjalistom z wieloletnim doświadczeniem we wszystkich aspektach technologii łączenia zapewniamy naszym Klientom wsparcie w każdym indywidualnym projekcie. 

U nas znajdziesz wszystko
Po otrzymaniu informacji na temat indywidualnych potrzeb Klienta natychmiast przystępujemy do zdefiniowania optymalnej metody produkcji oraz wyboru odpowiedniego producenta z portfolio naszych dostawców z całego świata. Korzyści dla Klienta: każdy Klient znajdzie u nas interesujące go rozwiązania w zakresie technologii łączenia. Ważną rolę odgrywają przy tym również korzyści wynikające z niezawodnych procesów i technologii, które spełniają najwyższe wymagania pod względem jakości. 

Custom Parts

Contact Icon Skontaktuj się z nami

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.