KVT-Fastening Polska
joined to last

SERWIS

Kompetentna opieka nad klientem i doradztwo

Klienci KVT-Fastening mogą liczyć na solidne wsparcie: czy to przy wyborze perfekcyjnego rozwiązania, jego efektywnego zastosowania, czy też w zakresie innej problematyki techniki połączeń i uszczelniania. Fachowo przeszkoleni pracownicy odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące asortymentu, poinformują o jego dostępności i, w razie potrzeby, zadbają o kontakt z technicznymi specjalistami. Nasi eksperci mogą także odwiedzić Państwa na miejscu – w szczególności w przypadku nowych produktów może to mieć duże znaczenie dla sprawnej integracji technicznych innowacji.
KVT Solutioneering Service Support
 

Serwis naprawczy

W przypadku uszkodzonych urządzeń lub narzędzi nasz zespół serwisowy gwarantuje szybką naprawę. W razie potrzeby firma KVT-Fastening zapewnia w określonych krajach także wypożyczone urządzenia. Serwis KVT-Fastening ma do dyspozycji obszerny magazyn części zamiennych, zapewniający odpowiednie rozwiązania dla różnorodnych wymagań.
 
 

Szkolenia i treningi

Szkolenia i treningi na miejscu oraz umowy z zakresu wsparcia serwisowego dla prawidłowej konserwacji i napraw uzupełniają różnorodne spektrum produktów KVT-Fastening. Chętnie przedstawimy Państwu terminy i tematy dostępnych kursów.
 
 

Logistyczna przewaga

KVT-Fastening zapewnia klientom terminową dostawę dzięki nowoczesnej logistyce i innowacyjnym strukturom magazynów. Dzięki temu możliwe jest zapewnienie stałej dostępności całego asortymentu produktów. Przy ścisłej współpracy ze specjalistycznym zespołem logistycznym KVT-Fastening zagwarantowana jest szybka realizacja zamówień i bezpośrednia wysyłka. Oparty na kodach kreskowych EAN proces zapewnia sprawne dostarczanie „first in – first out“ wszystkich towarów i produktów. Wydawanie danych zamówień, adresów i rachunków z bazy danych pomaga przy niezawodnym wydawaniu i dostawie zamówień.
KVT Solutioneering Service High Rack
 
 
 
 
Youtube Xing Linkedin Facebook Twitter blog RSS