KVT-Fastening Polska
joined to last

DZIAŁ TECHNOLOGII ŁĄCZEŃ KVT PRZEJĘTY PRZEZ GRUPĘ BOSSARD

W dniu 01.12.2012 roku grupa Bossard przejęła dział Techniki łączenia grupy KVT. Dział ten stał się samodzielną jednostką i funkcjonuje teraz pod nazwą KVT-Fastening. Jako wiodący specjalista firma ta oferuje wysokiej jakości komponenty i dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta rozwiązania do zastosowań w różnych gałęziach przemysłu.
 
SFC-KOENIG AG (Grupa KVT Sealing) skupia swoją uwagę niezmiennie na technologii zaślepiania otworów i systemach regulujących. Dzięki zaślepieniom KOENIG-EXPANDER® oraz dyszom KOENIG-RESTRICTOR® grupa SFC-KOENIG AG jest światowym liderem w obu obszarach biznesowych.
 

KVT-FASTENING

Grupa Bossard istnieje od 1831 roku i jest obecnie kierowana przez siódme pokolenie tej samej rodziny. Przedsiębiorstwo to należy do światowej czołówki dostawców inteligentnych rozwiązań w przemysłowych zastosowaniach technologii łączenia. Oferta firmy obejmuje sprzedaż na całym świecie, doradztwo techniczne (Engineering) oraz gospodarkę materiałową (logistyka) komponentów i śrub stosowanych w technice łączenia. Rozwiązania dostarczane przez grupę Bossard pozwalają jej klientom, do których należą zarówno lokalne jak i międzynarodowe przedsiębiorstwa przemysłowe, na zwiększenie swojej wydajności. Grupa Bossard jest także notowana na szwajcarskiej giełdzie SIX Swiss Exchange.
 
Kompetencje KVT-Fastening w szczególności w zakresie Solutioneering w najważniejszych krajach Europy z Niemcami, Szwajcarią i Austrią na czele stanowią doskonałe uzupełnienie portfolio grupy Bossard. Połączenie z kompetencjami grupy Bossard w zakresie gospodarki materiałowej, logistyki przy zarządzaniu częściami C, zakupu części specjalnych oraz doradztwa technicznego stworzyło także wiele nowych opcji na rynku, które jeszcze bardziej wzmocnią grupę KVT-Fastening. Przedsiębiorstwo posiada trzy główne centra logistyczne w Dietikon (Szwajcaria), Illerrieden (Niemcy) oraz w Pichling/Linz (Austria). 
 
Klienci grupy czerpią korzyści ze strategicznego zarządzania firmy polegającego na rozwoju kompetencji w przemysłowych zastosowaniach technologii łączenia oraz optymalnym opracowaniu portfolio produktów i oferty.
 
 
 
Youtube Xing Linkedin Facebook Twitter blog RSS