KVT-Fastening Polska
joined to last

Sprawdzona produktywność – więcej niż obietnica

Na palcach jednej ręki można policzyć produkty, które da się wyprodukować bez dodatkowego zastosowania elementów złącznych. O wiele częściej mamy do czynienia z coraz to bardziej złożonymi produktami. W tym fascynującym świecie czujemy się jak u siebie w domu. Dysponujemy nie tylko elementami złącznymi i mocującymi, które są niezbędne do wytworzenia wysokiej jakości produktów. Dzięki naszemu know-how oraz specjalnemu podejściu do szczegółów możemy sprawić, że Państwa produkty przejdą od pierwszego pomysłu do fazy dojrzałości, odnosząc trwały sukces rynkowy.

Poprzez analizę całego łańcucha wartości inżynierii przemysłowej firma KVT-Fastening szuka dróg i możliwości optymalizacji kosztów, skrócenia długości cyklu produkcyjnego oraz nieustannego przewyższania standardów jakościowych stosowanych produktów. To kompleksowe podejście, którego korzyści może potwierdzić już wielu naszych klientów, nazywamy właśnie „Sprawdzoną produktywnością“. 

Geschaeftsmodell EN lowres-web rgb

Nasze rozwiązania i usługi mają na celu odnalezienie ukrytego potencjału w technice łączenia oraz zwiększenie produktywności u naszych klientów.

 • poprzez fachowe doradztwo, którego celem jest wybór odpowiedniego elementu złącznego oraz jego zastosowanie w sposób dostosowany do specyficznych wymagań klienta,
 • dzięki naszemu doświadczeniu technicznemu oraz aktywnemu wsparciu w opracowaniu produktu już w fazie koncepcyjnej,
 • poprzez wdrażanie odchudzonych procesów według koncepcji Lean w zarządzaniu częściami typu C.


„Sprawdzona produktywność" zapewnia wzrost konkurencyjności naszych klientów

„Sprawdzona produktywność“ oznacza dla nas opracowywanie rozwiązań, które są lepsze, szybsze, bardziej wydajne i oszczędne. Jest to nasz wkład w długotrwały i mierzalny wzrost konkurencyjności naszych klientów. Ponadto jest to filozofia, która codziennie motywuje nas do bycia zawsze krok przed innymi oraz wspólnego osiągania celów z naszymi klientami.

Z perspektywy naszych klientów, połączenie rozwiązań dotyczących produktów, inżynierii ich zastosowań oraz logistyki klienta niesie ze sobą sześć kluczowych korzyści:

 1. Krótszy czas wprowadzenia produktu na rynek 
  Oznacza to, że produkty naszych klientów mogą pojawić się szybciej na rynku. Jest to jedna z głównych przewag konkurencyjnych w globalnym i szybko zmieniającym się otoczeniu rynkowym.
 2. Odchudzone procesy według koncepcji Lean
  Dzięki oszczędności czasu, pieniędzy i zasobów nasi klienci mogą lepiej skalkulować swoje całkowite koszty produkcji, a co za tym idzie osiągnąć wyższe marże.
 3. Skrócenie długości cyklu produkcyjnego
  Jest to jeden z najważniejszych aspektów kosztów w zakresie podnoszenia produktywności oraz wydajności procesów produkcyjnych.
 4. Najwyższa jakość
  Oznacza absolutną niezawodność w zakresie produktów, procesów i produkcji, a co za tym idzie - mniej marnotrawstwa i reklamacji.
 5. Innowacyjna technologia
  Jedynie firmy otwarte na nowości mogą odnieść sukces na rynku, wyprzedzając swoich konkurentów.
 6. Niezawodność
  Nasi klienci mogą całkowicie polegać na naszej firmie i naszych pracownikach - nie tylko teraz, ale przez wiele kolejnych dziesięcioleci.

Współpraca z naszą firmą pozwoli Państwu odkryć i w pełni wykorzystać ukryty potencjał w całym łańcuchu wartości inżynierii produkcyjnej. 

Z niecierpliwością oczekujemy na Państwa kontakt z naszą firmą.

 
 
 
Youtube Xing Linkedin Facebook Twitter Google+ RSS